digidtyle

پک خودرو SpeedNor مدل A66 بسته 5 عددی

پک خودرو SpeedNor مدل A66 بسته 5 عددی

توجه به نظافت، سیستم سوخت، روغن ترمز و خودرو اهمیت زیادی دارد و این پک تمامی این نیاز های شما را برطرف میکند. با در اختیار داشتن محصول فوق می‌توانید داشبورد، خوشبو و براق کرده و در این مجموعه، محصول دیگری نیز وجود دارد (تمیز کننده کاربراتور و انژکتور کاسپین) که برای افزایش راندمان موتور و شتاب خودرو اهمیت زیادی دارد. این مجموعه دارای پنج محصول بوده که پنج محصول آن از شرکت نام آشنای کاسپین است که شامل یک تمیز کننده کاربراتور و انژکتور (Caspian)، یک اسپری پولیش واکس داشبورد (Caspian)، یک مکمل روغن موتور خودرو (Caspian Formula 1)، یک روغن ترمز خودرو کاسپین (Dot 3 و Dot 4 بنا به سلیقه خود شما قابل انتخاب است) و یک محلول شیشه شوی (Caspian Non-Smearing) می‌شود. از واکس و پولیش داشبورد می‌توانید برای تمیز و براق‌کردن داشبورد و قسمت‌های پلاستیکی اتاق خودرو استفاده کنید. این اسپری از سطح زیرین خود دربرابر اشعه‌ی فرابنفش محافظت می‌کند و حالتی نو به داشبورد می‌دهد. با ساتفاده ازمکمل روغن موتور کاسپین (Caspian Formula 1) درجه کیفیت روغن موتور خودروی شما یک درجه افزایش پیدا کرده و باعث روانکاری بهتر موتور خودرو شده، پیشنهاد میشود که در تابستان از این مکمل استفاده شود. محلول شیشه شوی بهترین گزینه برای شتشوی شیشه خودرو است که دارای پاک کنندگی و کیفیت بالایی است، در نهایت این روغن ترمزهای تولیدی شرکت «کاسپین» (Caspian) است که تحت عنوان نام سپهر با مدل «Dot 4 وDot 3»، این روغن نقطه جوش نسبتا بالایی دارد و می‌توان با توجه به توصیه‌ی خودروسازان، از آن برای انواع خودروهای سواری سبک استفاده کرد.

 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی و دیزلی
 • حجم
  تمامی محصولات پک 2250 میلی‌لیتر
 • سایر توضیحات
  پک خودرو SpeedNor مدل A66 بسته 5 عددی شامل یک تمیز کننده کاربراتور و انژکتور (Caspian)، یک اسپری پولیش واکس داشبورد (Caspian)، یک مکمل روغن موتور خودرو (Caspian Formula 1)، یک روغن ترمز خودرو کاسپین (Dot 3 و Dot 4 بنا به سلیقه خود شما قابل انتخاب است) و یک محلول شیشه شوی (Caspian Non-Smearing) می‌شود.
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما