digidtyle

کابل تبدیل USB به USB-C / microUSB / لایتنینگ مدل AL-CB-1 طول 1 متر

کابل تبدیل USB به USB-C / microUSB / لایتنینگ مدل AL-CB-1 طول 1 متر

یکی از مشکلات مرسوم کابل های شارژ پس از استفاده مداوم، خراب کردن سوکت شارژ گوشی می باشد که تعمیر قطعات سوکت شارژ برای گوشی هایی نظیر آیفون, سامسونگ و دیگر برندها پرهزینه می باشد. کابل شارژ آهن ربایی دیگر نیازی به وارد و خارج کردن سوکت برای هر بار استفاده ندارد. سوکت سری آهنربایی را در داخل سوکت جاسازی کنید و هر موقع نیازی به شارژ کردن گوشی پیدا میکنید تنها کافیست که کابل را نزدیک گوشی خود کنید تا کابل ها به هم وصل شوند. یکی از مزیت های بارز دیگر این محصول در ماشین و حین رانندگی می باشد. جهت وصل کردن شارژر دیگر حواستان از جاده پرت نمی شود! تنها کافیست کابل را نزدیک به گوشی خود کنید تا کابل به گوشی شما از طریق آهنربا بچسبد. چرخش کابل ۳۶۰ درجه می باشد. با توجه به اینکه کابل از طریق آهنربا وصل می شود طول عمر کابل نیز افزایش پیدا میکند و باعث قطعی کابل از قسمت اتصالات نمی شود. ضمن اینکه این محصول ۱۰ هزار بار تست خم شوندگی شده است تا از کیفیت محصول اطمینان حاصل شود. کابل شارژ با بهره گیری از LED نوری یافتن محل گوشی را برای شما در تاریکی تسهیل می کند. کابل شارژ با جنس نایلون احاطه شده است. محصول مورد نظر اصطلاحا ۳ در ۱ می باشد. شما با خرید یک محصول ۳ محصول خریداری خواهید کرد! سوکت نوع C یا همان Type C سوکت آیفون Lightning و سامسونگ با پورت معمولی یا Micro USB در داخل بسته موجود می باشد.
 • نوع رابط
  USB-C , microUSB , لایتنینگ
 • طول کابل
  یک متر
 • مناسب برای
  میکرو یو اس بی، تایپ سی و لاتنینگ
 • نوع کابل
  USB
 • سایر توضیحات کابل
  کابل شارژ آهن ربایی ۳ در ۱ با ۳ سری جداگانه برای گوشی های آیفون و انواع گوشی های اندرویدی نظیر Micro USB و Type-C و لایتنینگ به کار می رود.
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما