digidtyle

کتاب از بابا لنگ دراز به جودی اثر ثریا جولقانی

کتاب از بابا لنگ دراز به جودی اثر ثریا جولقانی

کتاب «از بابا لنگ دراز به جودی» اثر «ثریا جولقانی» است. این کتاب با الهام از رمان معروف «بابا لنگ دراز» اثر «جین وبستر» نوشته شده است. این رمان نمونه‌ای از یک رمان نامه‌نگارانه بوده که توسط این نویسنده‌ی آمریکایی نوشته شده است. کتاب روایت زندگی «جودی آبوت» است که زندگی او را در سال‌های تحصیل شامل می‌شود. جودی برای مرد ثروتمند و نیکوکاری که تابه‌حال او را ندیده ‌است، نامه می‌نویسد. سبک کتاب حاضر نیز نامه‌نگارانه است؛ با این تفاوت که نامه‌های بابا لنگ دراز به جودی را دربرمی‌گیرد. در توضیحات پشت جلد کتاب می‌خوانیم: «احتمالا همه‌ی شما کتاب بابا لنگ دراز را خوانده‌اید و با اشک‌ها و لبخندهای جودی آشنا شده‌اید، ولی نویسنده در این کتاب، شما را به آن سوی ماجرایی ناشنیده می‌برد و راز عاشقی گمنام را فاش می‌کند؛ راز بابالنگ دراز و نامه‌هایی که هرگز پست نشده.» این کتاب را انتشارات «پیدایش» به چاپ رسانده است.

 • وزن
  150 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  پالتویی

  مشخصه‌ی اصلی این قطع کشیده بودن‌اش است و ابعاد آن تقریبا 5/10×5/21 سانتی‌متر است.

 • تعداد صفحات
  192 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما