digidtyle

کتاب چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید اثر دونالد جی. ترامپ

کتاب چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید اثر دونالد جی. ترامپ

کتاب «چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید» نوشته‌ی «دونالد جی. ترامپ» و ترجمه‌ی «الهام شریف» است. «معاملات املاک»، «پول» و «تجارت زندگی» عناوین بخش‌های کتاب هستند و به مسائلی همچون «چطور سرمایه‌گذار خوبی باشیم؟»، «چگونه شاخص‌های بازار سهام را دنبال کنیم؟»، «چگونه سرمایه‌ی خود را تقسیم کنیم؟» «چگونه سهام و اوراق بهادار بخریم؟»، «چگونه کلاهبرداری را تشخیص بدهیم؟» و «چطور ذره‌ذره پول جمع کنیم؟» می‌پردازند. در توضیحات پشت جلد کتاب آمده است: «در دنیایی که بیش از شش میلیارد نفر جمعیت دارد، فقط پانصدوهشتادوهفت بیلیونر وجود دارد. این یک باشگاه بسیار اختصاصی است. آیا دوست دارید به ما بپیوندید؟ البته احتمال موفقیت شما یک در ده میلیون است؛ اما اگر مثل یک بیلیونر فکر کنید، این احتمال اندک نباید شما را ناامید کند. بیلیونرها به فرصت‌ها یا موانع اهمیت نمی‌دهند. ما به معقول‌بودن، به اینکه مردم چه فکر می‌کنند، چه چیزی متعارف است و یا چه چیزی انتظار می‌رود فکر نمی‌کنیم. ما پیرو شهود و بینش خود هستیم و اهمیتی نمی‌دهیم که دیگران آن را ابلهانه یا احمقانه تصور کنند. این همان چیزی است که کتاب حاضر می‌خواهد به شما یاد بدهد: " چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید؟ " حتی اگر شما بتوانید ده درصد از پیام این کتاب را بگیرید، باز هم فرصتی مناسب برای بیلیونرشدن خواهید داشت.» این کتاب را انتشارات «نسل نواندیش» منتشر کرده است.

 • وزن
  225 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  183 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما