digidtyle

ادو پرفیوم زنانه تری دو گانزبرگ مدل Rose Infernale حجم 100 میلی لیتر

ادو پرفیوم زنانه تری دو گانزبرگ مدل Rose Infernale حجم 100 میلی لیتر

«تری دو گانزبرگ» (Terry de Gunzburg) در سال 2014 یکی از عطرهای زنانه‌ی خاصش را معرفی کرد. این ادو پرفیوم زنانه با نام «Rose Infernale» شناخته می‌شود. Rose Infernale بوی اسموکی، شرقی و گرمی دارد. استفاده از این عطر در فصول بهار، پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود. در تمام مدتی که از Rose Infernale استفاده می‌کنید، بوی گل و علف وتیور را احساس خواهید کرد. Rose Infernale حجمی 100 میلی‌لیتری دارد و تا مدت زیادی شما را از خرید عطر جدید بی‌نیاز می‌کند. وقتی‌که Rose Infernale را اسپری کنید، خیلی سریع بوی نت‌های گلی را استشمام خواهید کرد. این نت‌های شیرین تازگی و طراوت را در شما ایجاد می‌کنند. پس از مدتی نت‌های میانی با وجود گل‌ رز ترکی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. بوی گل رز انرژی مثبت شما را بیشتر می‌کند. پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی به‌آرامی جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از بخار معطر و علف وتیور هاییتی ساخته می‌شوند. بوی این عناصر شرقی و تندوتیز تمرکز و تعادل روحی و جسمی مناسبی را در شما ایجاد می‌کند. بطری Rose Infernale خیلی شیک و خوش‌دست ساخته شده است. این بطری به رنگ شفاف است. مایع درون بطری از روی شیشه به‌خوبی دیده می‌شود. روی بطری در یک کادر مستطیلی نام Rose Infernale و نشان تجاری Terry de Gunzburg کار شده است. خرید عطر Rose Infernale با توجه به پخش بوی قوی، ماندگاری طولانی، حجم 100 میلی‌لیتری، کیفیت بالای ساخت و برند شناخته‌شده‌اش به خاطره‌ای شیرین تبدیل خواهد شد.

 • حجم
  100 میلی‌لیتر
 • عطرساز
  Michel Almairac
 • کشور مبدا برند

  منظور از کشور مبدا برند، کشوری است که برند موردنظر در آن به ثبت رسیده است. این کشور، می‌تواند با کشوری که محصول در آن ساخته می‌شود متفاوت باشد. برای مثال، برند اپل یک برند آمریکایی است، اما گوشی‌های آیفون این کمپانی در کشور چین تولید می‌شوند. این به این معنا نیست که گوشی‌های آیفون چینی هستند؛ بلکه تحت نظر برند اپل در کشور چین تولید می‌شوند. درنتیجه اصالت محصولات، به کشوری که برند آن‌ها در آن به ثبت رسیده بازمی‌گردد.

  فرانسه
 • سال معرفی
  2014
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما