digidtyle

کتاب رد پای شیطان اثر جی. کی. رولینگ

کتاب رد پای شیطان اثر جی. کی. رولینگ

«رد پای شیطان» نوشته‌ی «جی. کی. رولینگ» و ترجمه‌ی «ویدا اسلامیه» است. این کتاب سومین رمان از مجموعه‌ی «کورمورن استرایک» بوده که پس ‌از «آوای فاخته» و «کرم ابریشم» منتشر شده است. در توضیحات پشت جلد آمده است: «رابین الاکوت پس از دریافت بسته‌ی مرموزی، در کمال وحشت، درمی‌یابد که پای قطع‌شده‌ی زنی را برایش فرستاده‌اند. کارآگاه خصوصی کورمون استرایک، گرچه به اندازه‌ی او متعجب نمی‌شود، بیش از او احساس خطر می‌کند. چهار نفر از آشنایان گذشته‌اش را به یاد می‌آورد که چنین کارهای خشونت‌آمیز و بی‌رحمانه‌یی از آن‌ها برمی‌آید. با تمرکز پلیس بر یکی از این مظنون‌ها که استرایک به‌طور فزاینده‌یی اطمینان می‌یابد دستی در این جنایت ندارد، او و رابین دست به کار شده، به کاوش در دنیای تاریک و پیچیده‌ی سه مظنون دیگر می‌پردازند. اما با وقوع حوادث هولناک دیگر، فرصتی برای ادامه‌ی تحقیقاتشان باقی نمی‌ماند... ردپای شیطان، سومین اثر از مجموعه ‌داستان‌های تحسین‌برانگیز کارآگاه کورمون استرایک و دستیارش رابین الاکوت، داستانی شیطانی مرموزی با حوادث غیرمنتظره‌ی پیش‌بینی‌ناپذیر است که به‌طور هم‌زمان، زن و مردی را در عرصه‌ی زندگی خصوصی و حرفه‌ای، در تقابل با یکدیگر قرار می‌دهد.» در قسمتی از کتاب می‌خوانیم: «رابین همان‌طور که چایش را می‌نوشید، نگاهی به گوشه و کنار اتاقی انداخت که در آن نشسته بود. پیش از آن هیچ‌وقت وارد آپارتمان زیرشیروانی استرایک نشده بود. پیش از آن درنهایت، فقط تقه‌ای به در زده بود تا پیغامی را برساند.» این کتاب را نشر «کتابسرای تندیس» منتشر کرده است.

 • وزن
  825 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  760 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما