digidtyle

کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410

کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410

در بسته‌بندی مدل «SCL410» از سری محصولات «اسپلوژی» یک محلول تمیز کننده و یک دستمال میکروفایبر قرار گرفته است. کیت‌های‌ تمیز کننده یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای پاک کردن صفحه نمایش انواع گوشی‌های موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، مانیتور و دیگر لوازم از این قبیل هستند. شما می‌توانید با استفاده از محلول و دستمال موجود در این کیت صفحه نمایش گوشی موبایل، تبلت و دیگر لوازم از این قبیل خود را به خوبی تمیز کنید تا هیچ اثری از لک روی آن باقی نماند. برای این کار کافی است ابتدا مقدار مناسبی از محلول موجود در این کیت را روی صفحه نمایش گوشی موبایل یا تبلت‌تان اسپری کنید. سپس با استفاده از دستمال میکروفایبر موجود در بسته‌بندی سطح مورد نظرتان را به خوبی تمیز کنید تا هیچ لکه یا اثر انگشتی روی آن دیده نشود.

حجم محلول موجود در این کیت 12 میلی‌لیتر است. همچنین دستمال میکروفایبر این محصول همراه با یک پایه طراحی شده تا استفاده از آن آسان‌تر باشد. دستمال و محلول این کیت ابعاد کوچکی دارند. بنابراین شما می‌توانید آن‌ها را به سادگی داخل کیف خود قرار داده و همیشه همراهتان داشته باشید.

  • مشخصات
    - دارای یک محلول تمیز کننده 12 میلی لیتری
  • - دارای یک دستمال میکروفایبر همراه با پایه
  • - مناسب برای تمیز کردن مانیتور، تلویزیون، دوربین، لپ تاپ، تبلت، گوشی موبایل، کیبورد، لوازم داخلی کیس و دیگر دستگاه های از این قبیل
  • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

    با تشکر از انتخاب شما