digidtyle

کتاب پپ گواردیولا، پیروزی به عبارت دیگر اثر گیلم بالاگه

کتاب پپ گواردیولا، پیروزی به عبارت دیگر اثر گیلم بالاگه

کتاب «پپ گواردیولا؛ پیروزی به عبارت دیگر» نوشته‌ی «گیلم بالاگه»، روزنامه‌نگار پرآوازه‌ی فوتبال با ترجمه‌ی «حسین گازر» و با مقدمه‌ای از الکس فرگوسن منتشر شده است. نویسنده در این کتاب به زندگی گواردیولا و به‌ویژه دوران بی‌نظیر مربی‌گری او در بارسلونا می‌پردازد و رازهای موفقیت او را فاش می‌کند. جواب سؤال‌های مختلفی را می‌توان در این کتاب یافت؛ سؤالاتی همچون: پپ چگونه به لاماسیا پیوست، چطور بازیکن شد، چرا بارسا را در دوران بازی ترک کرد، چرا در تیم دسته‌چهارمی به مربی‌گری پرداخت و چطور به سرمربی‌گری بارسلونا رسید و اینکه چرا پپ پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال را ترک کرد. در بخشی از مقدمه‌‌ی فرگوسن بر این کتاب آمده است: «چیزی که توجه من را درباره‌ی پپ گواردیولا جلب کرده بود و موضوع ضروری و حیاتی برای موفقیت چشمگیر وی به‌عنوان یک مربی، تواضع او بود. پپ هرگز سعی نکرده که نگاهی غضبناک داشته باشد. او بسیار قابل‌احترام است و همین امر بسیار حائزاهمیت است. داشتن چنین ویژگی‌هایی بسیار خوب است... به‌عنوان مربی، در نحوه‌ی بازی تیمش بسیار منظم و قانون‌مند است. اما چه تیمش برنده شود و چه ببازد، پپ همیشه همان فرد بی‌ادعا و برازنده است. صادقانه بگویم: فکر می‌کنم داشتن چنین فردی در این حرفه بسیار عالی است.» کتاب حاضر را انتشارات «کتاب کوله‌پشتی» منتشر کرده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

 • وزن
  512 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  472 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما