digidtyle

کتاب 100 قانون شکست ناپذیر موفقیت در کار و زندگی اثر برایان تریسی نشر ندای معاصر

کتاب 100 قانون شکست ناپذیر موفقیت در کار و زندگی اثر برایان تریسی نشر ندای معاصر

برایان تریسی در کتاب ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در کار و زندگی ، ۱۰۰ قانون کلی برای موفقیت شخصی و کسب ‌و کار را بر اساس تجربیات چند ساله خود و بررسی افراد موفق در تمامی سطوح به دست آورده است. در زندگی و کسب ‌و کار، به راحتی می ‌توان موفقیت را پیش ‌بینی کرد. موفقیت یک رویداد شانسی یا اتفاقی نیست. موفقیت، نتیجه ‌ی مستقیم یک سری قوانین و اصول مشخص است. این قوانین همیشه وجود داشته ‌اند، همان طور که قوانین ریاضیات، مکانیک و الکتریسیته وجود داشته‌ اند. این‌ قوانین جهانی هستند و در بطن دنیا وجود دارند. قوانین مثبت یا منفی نیستند. آن‌ ها توسط افراد موفق با گذشت زمان کشف و مجددا باز کشف شده‌ اند. هر زمان که مردم به این قوانین عمل کردند، پیشرفت داشته ‌اند. بر خلاف آن، هم هر زمان که آن‌ قوانین را نقض کردند، روند پیشرفت و دستاوردشان کند یا متوقف شد. در کل، اگر با این صد قانون زندگی کنید و به آن ‌ها عمل کنید، بیشتر از هر زمان و روش دیگری، دستاورد خواهید داشت. هر چقدر که از این اصول در تفکر و تصمیم ‌گیری روزانه ‌تان بیشتر استفاده کنید، موثرتر خواهید بود. شما افراد بهتری را جذب می ‌کنید و نگه می‌ دارید، خدمات و محصولات بهتری را تولید می ‌کنید و به فروش می‌رسانید، قیمت‌ ها را هوشمندانه ‌تر کنترل می ‌کنید، با پیش ‌بینی بیشتری رشد می‌ کنید و با ثبات بیشتری سود خواهید کرد و در زندگی شخص خود نیز موفق خواهید شد. کتاب حاضر را انتشارات «ندای معاصر» منتشر کرده است و در اختیار شما دوستداران کتاب و کتابخوانی قرار می گیرد.
 • وزن
  175 گرم
 • قطع

  به اندازه‌ی طول و عرض (درازا و پهنا) کتاب و ‌مجلات، قطع می‌گویند. استاندارهای قطع برای شناسایی اندازه‌های مختلف و انتخاب بهترین ابعاد برای کتاب یا مجله موثر است.

  رقعی

  یکی از قطع‌‌های ‌رایج کتاب با ابعاد تقریبی 15×22 سانتی‌متر.

 • تعداد صفحات
  272 صفحه
 • نوع جلد

  جلد یا رویه محافظ کتاب، مجله، دفتر، کاتالوگ، صفحه‌ی موسیقی و هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرونی است.

  شومیز

  اگر جنس جلد کتاب منعطف، نرم و از مقوای نازک باشد، اصطلاحا به آن جلد شومیز گفته می‌شود.

 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما