filesell

مکمل چند منظوره بنزین ای آر سی مدل Mpulser حجم 200 میلی لیتر

مکمل چند منظوره بنزین ای آر سی مدل Mpulser حجم 200 میلی لیتر

این محصول به طور کل برای خودروهایی که به هر دلیل کم مصرف میشوند و فاصله زمانی استفاده از این خودروها زیاد هست استفاده می شود. خودروهایی که دیر به دیر استفاده میشوند در معرض خوردگی، زنگ زدگی و ایجاد رسوب در باک و سیستم سوخت رسان هستند، مکمل سوخت Mpulser در 3 مرحله مانع از ایجاد آسیبهای ذکر شده به خودرو میشود. محافظت در برابر زنگ زدگی در ۳ مرحله : مرحله اول : محافظ بسیار قوی در مقابل زنگ زدگی در باک و سیستم سوخت رسانی در مواقعی که آب، هوای زیاد و یا ناخالصی‌های دیگر در سوخت بنزین باشد، حتی در مواقعی که بیش از حد معمول آب در مخزن باشد. مرحله دوم : شوینده و تمیز کننده کامل مسیر سوخت رسانی و انژکتورها ، از بین بردن رسوبات داخل باک و بازیابی قدرت اولیه موتور. مرحله سوم : جلوگیری از افت کیفیت سوخت، مانع چسبندگی سوپاپها و کل سیستم سوخت رسانی میشود. نحوه استفاده: قبل یا بعد از سوخت گیری میتوان ۲۰۰ میلی‌لیتر را در یک باک با ظرفیت ۵۰ لیتر اضافه کرد، مخصوصا برای زمانی که از خودرو به مدت طولانی استفاده نمی کنید. لازم به توضیح است، این محصول به مدت ۵ ماه در باک ماندگاری دارد. شرکت آلمانی EMISSIONS REDUZIERUNGS CONCEPTE به اختصار ERC در زمینه تولید انواع مکمل های سوخت و روغن مخصوص خودرو، موتور سیکلت، قایق و... فعالیت داشته، و تمامی محصولات خود را در خاک کشور آلمان تهیه و تولید می کند. همچنین ERC تامین کننده مکمل و روغن های پایه شرکتهایی نظیر : توتال ، شل ، مرسدس بنز ، بی ام و ، هیوندایی ، اورلن ، پترولیم ، مان و... بوده.
 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی
 • حجم
  200 میلی‌لیتر
 • سایر توضیحات
  محافظ فوق العاده قوی در مقابل خوردگی و زنگ زدگی در باک و سیستم سوخت رسان، در مواقعی که ناخالصی مانند آب و هوا داخل بنزین باشد
 • شستشو دهنده سیستم سوخت رسان و انژکتورها و بازیابی قدرت اولیه موتور
 • تثبیت کننده کیفیت سوخت، به نحوی که رسوب کردن ناخالصی های سوخت و یا چسبندگی قطعات داخل موتور را از بین می برد
 • ماندگاری 5 ماه داخل باک خودرو
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما